Resultats del Primer torneig jugat (fins a 3r.)

Resultats del Primer torneig jugat (4t. cap endavant)

Resultats del Segon torneig jugat (fins a 3r.)

Resultats del Segon torneig jugat (4t. cap endavant)

Resultats del Tercer torneig jugat (fins a 3r.)

Resultats del Tercer torneig jugat (4t. cap endavant)

 

 

 

                   

Fins a 3r.

       13/11    27/11    18/12 1  5/1    12/2  
  Nom Curs Escola Nick Pos Pts. Pos Pts. Pos Pts. Pos Pts. Pos Pts.  Pos Pts.totals
1 Axel O. G 2n. Progrés AxelOG 4t. 15 2n. 20 2n. 20 5è. 13     68
2 Naoki J. H. 2n. Montseny naokun13 1r. 25 8è. 8 4t. 15 3r. 17     65
3 Mateo H. M. 3r. Escola del Mar Mateo_HM 8è. 8 1r. 25 7è. 9 4t. 15     57
4 Mateo D. R. 3r. Josep Maria Jujol mateogoku 7è. 9 10è. 6 3r. 17 2n. 20     52
5 Saüc G. F. 2n. Fructuós Gelabert sauctrens 5è. 13 4t. 15 5è. 13 7è. 9     50
6 Roger D. B. 3r. Estel Molins de Rei RogerD115 6è. 11 11è. 5 9è. 7 1r. 25     48
7 Jaume C. B. 3r.  Josep Maria Jujol jaumecarrasco 3r. 17 3r. 17 10è. 6 8è. 8     48
8 Martí P. R. 2n. Progrés MartiPoch 2n. 20 6è. 11 8è. 8 10è. 6     45
9 Gerard D. M. 1r. Catalonia HerrGerard 10è. 6 7è. 9 13è. 3 6è. 11     29
10       jan14122011         1r. 25         25
11 Oriol F. S.   Escola del Mar Oriol_F 12è. 4 5è. 13 12è. 4         21
12 Jaume M. 3r. Grèvol JAUM3 9è. 7 12è. 4 11è. 5 14è. 2     18
13       lluis8     15è. 1 6è. 11 13è. 3     15
14 Martí A. A. n. Cau de la Guineu MAA2013     16è.   14è. 2 9è. 7     9
15 Pol A. 3r. Teresianes Ganduxer Polete4     9è. 7             7
16 Marc B. 2n. Estel Molins de Rei MBF2020  11è. 5                 5
17       PauDelgado             11è. 5     5
18 Guillem G.C. 3r. Escola del Mar guiilem-garrido 15è. 1         12è. 4     5
19 Ariadna P. R. 2n. Progrés AriadnaPoch 16è.   17è.   16è.   15è. 1     5
20 Eren O. 3r. Josep Maria Jujol erenjujol     13è. 3 15è. 1         4
21 Daniel B. 3r. Josep Maria Jujol daniel_bartzoudis 14è. 2 14è. 2             4
22 Guillem C. 3r. Joan Roca GuillemCiurans 13è. 3                 3
23 Alejandro L. B. 3r. Joan Roca Allabe 17è.                    
24 Met C. 1r. Bertí metcodina 18è.                    
25 Fernando A. Z. 2n. Teresianas  Ganduxer  palitoguay     18è.                

 

                 

4t. cap endavant

      13/11   27/11   18/12   15/1   12/2  
  Nom Curs Escola Nick Pos Pts. Pos Pts. Pos Pts. Pos Pts. Pos  Pts. Punts totals
1 Pol R. H. 6è. Montseny PolRomero 6è. 11 1r. 25 3r. 17 2n. 20     73
2 David S. 5è. Montseny Davidelix 7è. 9 9è. 7 1r. 25 1r. 25     66
3 siddanthreddy G. 5è. Pau Vila Siddanth1 12è. 4 2n. 20 2n. 20 4t. 15     59
4 Gael D. M. 5è. Badalona Port Superpro2010 4t. 15 4t. 15 4t. 15 5è. 13     58
5 Alex R. R. 4t. Montseny ALEXRR10 3r. 17 7è. 9 5è. 13 7è. 9     48
6 Santi E. G. 4t. Bertí Santiki  5è. 13 6è. 11 7è. 9 10è. 6     39
7 Lluc S. P. 4t. Montseny LlucSeseras 14è. 2 5è. 13 6è. 11 6è. 11     37
8 Oriol A. 6è. Montseny OriolAC 10è. 6 3r. 17 12è. 4 8è. 8     35
9 Pablo R. Q. 4t. Charles Darwin PRAMON  1r. 25 15è. 1             26
10 David B. 2n. E Grèvol davidbm17 2n. 20     11è. 5         25
11 Pau M. 6è. Grèvol PAUPRO4 18è.   11è. 5 10è. 6 9è. 7     18
12 Pol V. M. 4t. Cau la Guineu Polvm             3r. 17     17
13 Ines 6è. Josep Maria Jujol Ines09 16è.   8è. 8 14è. 2 11è. 5     15
14 Miguel R. C. 4t. Montseny mikiRC 21è.   12è. 4 9è. 7 12è. 4     15
15 Genís D. B. 6è. Estel Molins de Rei Genis14 9è. 7 10è. 6             13
16 Quim C. V. 4t. Monseny rubitocemontseny 20è.   16è.   8è. 8 13è. 3     11
17 Samuel O. M. 5è. Josep Maria Jujol Samuel-Oliveras 8è. 8 17è.               8
18 Didac C. S. 4t. Montseny didacpro13 17è.   14è. 2 13è. 3 14è. 2     7
19 Arnau M. M. 4t. Pau Vila Arnau 232011 13è. 3 13è. 3             6
20 Oriol F. G. 6è. Montseny oriolfilella 11è. 5                 5
21 Genís S. M. 6è. Estel Molins de Rei Sancla 15è. 1                 1
22 Aritz S. 5è. Josep Maria Jujol AritzJujol 19è.                    
23 Mateo F. S. 1r. ESO institut Menedez i Pelayo mateo_fonseca 22è.                    
24 Biel S. 4t. ESO Montseny Bielitus 23è.                    

II Circuit d´escacs online EscaciMat

Zona de joc: El torneig es jugarà a la plataforma online lichess.org

Dies de joc: Els divendres tarda 13 i 27 de novembre, 18 desembre, 15 gener i 12 de febrer.

Horari de joc: De 18,15 a 20,15 h. aprox.

Puntuació del circuit: Al final de cada torneig, segons la classificació obtinguda, es donaran uns punts, que seran sumats a la classificació del circuit.

1r.25 pts. 2n.20 pts. 3r.17 pts. 4t.15 pts. 5è.13 pts. 6è.11 pts. 7è.9 pts. 8è.8 pts. 9è.7 pts. 10è.6 pts. 11è.5 pts. 12è.4 pts. 13è.3 pts. 14è.2 pts. 15è.1 pts.

Suman tots els punts dels 5 torneigs possibles.

Ritme de joc: Es jugaran les partides a 5 minuts més 3 segons d´increment per jugada.

Sistema de joc: Sistema Suís a 8 rondes, (el sistema aparella dos jugadors amb la mateixa puntuació)

Premis: Trofeus als 5 primers classificats i als millors de cada curs, al final del circuit segons la classificació final.

Els premis es donaran a les classes.

Inscripcions: Omplint el formulari a la plana web del torneig, per mail a : torneig-online@escacimat.com, o bé al 615 941 930. Us podeu apuntar a 1, 2, 3.. o a tots, indiqueu al fer l´inscripció a quin campionat participeu. Us podeu apuntar en qualsevol moment als campionats pendents de cel.lebrar.